Başak Burcu Etkileme Yolları

Başak Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Başak burcu erkeği fazla duygusal değildir. Aşık olmaktan çekinir, hatta korkar. Kendisini başka bir kişiyle paylaşmaktan çekinen, pasif bir erkektir. Gösterişi sevmez, tam anlamıyla naif bir tiptir. Başak burcu erkeği, bir kadından etkilendiğini hal ve hareketleri ile kolaylıkla belli eder. Bir kadını gerekli, gereksiz eleştirmesi kötü gibi gözükebilir ancak bu davranışı, o kişiden etkilendiğinin göstergesidir. Aşık olmayı çok fazla ürkütücü bulan Başak erkeğini etkilemek istiyorsanız, romantizmden uzak olmanız gerekir. Başak erkeğini pahalı hediyeler alarak da etkileyebilir, ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Bu çok fazla ilginç olsa da, tam anlamıyla etkili bir girişimdir. Kendisine özen gösteren, şık olmayı seven, bakımına dikkat eden kadınlardan etkilenir. Kendisi oldukça titiz ve düzenli olduğu için, bu özellikleri taşıyan kadınlara karşı ilgisiz kalamaz. Ancak tam tersi özellikleri gösteren kadınlardan da nefret ederler.

Başak burcu erkeği cana yakın, değişime açık ve uyumlu olan kadınlardan hoşlanır. Her konuda kendisine ayak uyduracak, sorun çıkartmayacak, beğenilerini ve isteklerini onaylayacak kadınlardan hoşlanır. Birazda olsa üzerinde hakimiyet kuracağı kadınlar fazlaca ilgilerini çeker. Eğer bu tür isteklerine cevap bulursa sonsuz sevgisini gösterebilir, aksi halde uzaklaşırlar. Bir kadını öncelikle mantıklı bir şekilde değerlendirmeye alır. Anlaşacağını düşündüğü kişiye daha fazla yakınlaşırlar.

Başak Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Başak burcu kadını duygusallıktan uzak bir yapıya sahiptir. Gösterişi sevmez ve kendisini başkaları ile paylaşmaktan, aşktan oldukça korkan bir yapıya sahiptir. Başak burcu kadınını etkilemek istiyorsanız onu ürkütmeden yaklaşmalısınız. Başak burcu kadını etkilendiği, hoşlandığı erkekleri sürekli eleştirmeye kalkar. Yani sizi yersiz ve durduk yere eleştiriyorsa sizden etkilendiğini anlayabilirsiniz. Giyiminize dikkat eder, titiz olur, düzenli ve şık olursanız Başak burcu kadınını etkilemeyi başarabilirsiniz.

Onun gönlünü oyalamanız pek mümkün olmaz. Ne bedeni ne ruhu satılık değildir, kolay inanmaz ve güvenmez. Kuşkularına rağmen size kalbini kaptırmışsa eleştirilerine tahammül edemeyip kısa zamanda uzaklaşacağınızı bilir. İnsanların zayıf yanlarını görmek gibi bir doğal yeteneği vardır. Standartlarınızın üstünde olmanız bekler, olamazsanız zavallı gözüyle bakar. Maddi manevi güvenlik çok önem verdiği konulardır. Bununla birlikte seveceği kişinin mükemmel olmasını ister. Özge ve biçimde gösterişi sevmez. Sade ve pratik, günlük kullanıma uygun ve işlevsel hediyeler seçmelisiniz. Sevgisini açıkça gösteremediği için soğuk bulunur. En küçük detaylarla ilgilenir. Her konuda endişelenebilir. Zırhı kalın bir şövalyeyseniz onunla ilgilenebilirsiniz.