Başak Burcuna Hediyeler

Başak Kadını

Başak kadını elleriyle çalışmaktan zevk alır. Ona bir aylık piyano dersi ya da pek çok özelliği olan portatif bir dikiş makinası alabilirsiniz.

Ofisinde uzun saatler geçirdiği için çalışma masası için özgün bir aksesuar iyi bir seçimdir. Bilgisayarı yoksa, ya da yenilemeyi düşünüyorsa, bilgisayar mükemmel bir hediye olacaktır. Başak iletişimci bir burç olduğundan sanal ortam tam ona göredir. Onun için bir senelik İnternet aboneliği satın alabilirsiniz. Formunu korumayı seven Başak kadınına bir spor kulübünden özel bir çalıştırıcı ile on saatlik ders sağlayabilirsiniz. Evinde spor yapması için alacağınız bir kondisyon aleti de çok işine yarayacaktır.

Mücevher alacaksanız; Başak burcunun taşı yeşimdir. Yeşim taşından bir kolye ya da yüzük ona uğur getirebilir. Burcu minik desen ve baskıları yönetir; siyah paltosunu renklendirecek renkli ipek bir eşarp ya da zarif bir şal alabilirsiniz. Ona kazak almayı düşünüyorsanız tercihi nötr renklerdir; seçiminiz kaşmir, angora ya da ipekten yana olsun. Klasik beyaz bir gömlek en kaliteli pamuklu veya ipek kumaş her zaman favorisidir. Titiz Başak kadınına beyaz bir bornoz verebilirsiniz. Klasik tarzdan hoşlanan Başak burcuna deri bir portföy, ajanda ya da iş çantası hediye edebilirsiniz. Başak burcu aynı zamanda çok dakiktir, klasik bir kol saati ya da iş yerinde masasına koyabileceği bir saat çok işine yarayacaktır.

Başak Erkeği

Başak çok üretken bir burçtur. Başak erkeğine bir dizüstü bilgisayar hediye edin ki, her an ve her yerde çalışmasına devam edebilsin. Merkür tarafından yönetilen Başak insanının sürekli haberleşmesi gerekir. Her yerden faks çekebileceği ve e-mail gönderebileceği dizüstü bilgisayarı alabilirseniz ofisteki işlerini kontrol ederken aynı anda haberleşmeyi sürdürecektir.

Başak erkeği okumayı çok sever, ona okuma lambası veya kitaba tutturulabilen minik pilli okuma lambalarından alabilirsiniz. Telefonla konuşurken ellerinin serbest kalması için yeni çıkan kulaklıklardan hediye edebilirsiniz. Sağlığına dikkat eden ve formda kalmaya özen gösteren Başak erkeğine bir spor kulübü için üyelik satın alırsanız çok memnun olacaktır. Elleri ile çalışmayı sevdiği için el matkabı; temiz ve titizliğinden dolayı arabasını istediği gibi temiz tutabilmesi için minik portatif elektrikli süpürge iyi bir seçim olacaktır. Aynı şekilde alet kutusu veya elektrikli ayakkabı parlatıcısını çok beğenebilir.

Başak erkeği zeki ve entelektüeldir; kitaplara ve bulmacalara bayılır. Sevdiği kitabevinden hediye çeki verebilirsiniz. Yeni ve ilginç bir bilgisayar programı alabilirsiniz. Böyle bir hediye seçerseniz, o yazılım hakkında çıkan bir yazıyı da hediyenin yanına eklerseniz çok etkilenecektir.